[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1585823059595{padding-top: 15px !important;padding-right: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;padding-left: 15px !important;}”]

راهنمای خرید در برتر بازار

 

1- جستجو و انتخاب کالا

برای جستجوی کالای مورد نظر خود در سایت برتر بازار، از سه روش می‏‌توانید استفاده کنید:

– استفاده از ابزار نوار جستجو (در صورتی که مدل یا برند مورد نظر خود را از قبل انتخاب کرده باشید)

در قسمت بالای صفحه‌های سایت یک ابزار جستجو وجود دارد و شما می‌‏توانید با تایپ نام یا بخشی از نام آن کالا در نوار جستجو ، به صورت مستقیم به سراغ محصول مورد نظر خود بروید. همچنین در این بخش با جستجوی نام فروشگاه مورد نظر خود می توانید محصولات تمامی محصولات آن فروشگاه را ببینید و از میان آنها انتخاب نمایید.

– استفاده از بخش بندی گروه‌های کالا

زیر ابزار نوار جستجو ، گروه بندی کالا قرار دارد که با قرار دادن نشان‏گر موس بر روی هر یک از آنها ، دسته بندی محصولات مرتبط آن گروه کالا نمایش داده می‌‏‏شود.

سپس با کلیک کردن بر روی دسته بندی‏‏‌های کالا ، شما به صفحه‌ی جستجوی پیشرفته منتقل
می‌شوید که می‌‏‏توانید بر اساس سازنده، نوع یا فاصله شما تا محل قرارگیری فروشگاه جستجوی خود را محدودکنید.

درمراحل بعدی، می‌‏‏توانید از ابزار جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید و باانتخاب ویژگی‌‏‏هایی که برای شما اهمیت بیشتری دارند در کنار محدود کردن دامنه قیمت کالا، کالای مطلوب خود را راحت‏‏‌تر انتخاب کنید.

– استفاده از ابزار دسترسی سریع

در نوار دسترسی سریع در صفحه اصلی سایت نیز می‌توانید روی گروه کالای موردنظر کلیک کنید تا به صفحه‌ی جستجوی پیشرفته منتقل شوید.

 

همچنین، بخش‌‏هایی در سایت شامل “جدیدترین‏‌ کالاها”، “محبوب‌ترین کالاها” و “پرفروش‏‌ترین‏‌ها” در نظر گرفته شده‌‏‏اند که بررسی محصولات در این بخش‏‏‌ها می‌‏تواند شما را در انتخاب کالای مورد نظرتان کمک نماید.

2- مشاهده اطلاعات فروشنده

پس از انتخاب کالایی که تصمیم نهایی برای خرید آن دارید، با کلیک کردن بر روی گزینه مشاهده اطلاعات فروشنده، وارد صفحه اطلاعات فروشنده می‌‏شوید. لازم به ذکر است که شما در این صفحه می توانید تمامی اطلاعات شخص فروشنده، شماره تماس، آدرس فروشگاه و محل دقیق فروشگاه را بر روی نقشه مشاده نمایید.

 

3- اقدامات لازم جهت خرید کالا

جهت بهبود کیفیت خدمات پس از انتخاب کالاهای موردنظر و مشاهده اطلاعات فروشنده، حتما قبل از مراجعه حضوری به فروشگاه، با فروشنده مورد نظر تماس بگیرید و موارد زیر را با فروشنده بررسی نمایید:

1) موجودی : اطمینان حاصل نمایید کالای انتخابی شما در فروشگاه مورد نظر موجود باشد.

2) قیمت کالا : اطمینان حاصل نمایید که قیمت کالای درج شده یکسان باشد.

3)زمان حضور: اطمینان حاصل نمایید که فروشگاه مورد نظر شما در زمان مراجعه باز باشد.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به بخش پرسش‌های متداول مراجعه نمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]